Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI VE FİKRİ HAKLARA İLİŞKİN YASAL UYARI

www.sd.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız. www.sd.com.tr web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.sd.com.tr ve SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti. sorumlu değildir. www.sd.com.tr ve SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kimlik, iletişim ve finansal verileriniz sizlerden talep etmektedir. www.sd.com.tr veri tabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır. www.sd.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5/2.maddesinde yer alan şartların varlığı veya açık rızanız olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, ticari amaçla kullanmamaktadır. www.sd.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında açık rıza verdiği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.sd.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir kullanım deneyimi yaşatmak amacıyla, www.sd.com.tr SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üye’nin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.sd.com.tr alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.sd.com.tr ve SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.sd.com.tr ve ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde, işleminizi gerçekleştirmek için web sitesi üzerinden paylaştığınız kişisel bilgiler, kart bilgileri, vs. “işlem için gerekli 3. Şahıslar” (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilebilecektir. www.sd.com.tr web sitesi içeriğinde, www.sd.com.tr ve SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti’ye ait olmayan başkaca internet sitelerine bağlantı veya referans yer alabilir. www.sd.com.tr ve SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

www.sd.com.tr web sitesi içeriği, görselleri, sayfa düzeni, dizaynlar, şekiller, logolar, teknikler, markalar, tasarımlar, buluşlar, eserler, yazılımlar vs. üzerinde tek hak sahibidir. Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde www.sd.com.tr ve SER Danışmanlık Mühendislik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti ‘nin hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.

 

Bize ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

7 + 8 =

Telefon

+90 (216) 545 28 21

Adres

Altunizade Mah. Yetimhane Sok. No: 8/7 Üsküdar / İstanbul