3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne katıldık

3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne katıldık

3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne katıldık. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı himayelerinde üçüncüsü bu yıl düzenlenen MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, 17-18 Ekim tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği zirvede iki gün boyunca “Ar-Ge’nin Ticarileşmesi Sanayide Dönüşüm” üst başlığı ile çeşitli paneller düzenlendi.

3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’nde çeşitli ürün ve hizmetlerimizin tanıtımı amacıyla SER Danışmanlık olarak biz de yerimizi aldık.

Sergi süresince Teşvik Yönetimi, Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Kurulumu, Teknopark Süreçleri ve TEYDEB Projeleri, Yatırım / Fizibilite Danışmanlığı, Proje Yönetimi, Ar-Ge ve İnovasyon Yönetimi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı konularında verdiğimiz hizmetler konusunda katılımcıları bilgilendirme imkanı bulduk.

Kısa bir süre önce geliştirip piyasaya sunduğumuz “Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Yönetimi Yazılım NOVIZONE” katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Ar-Ge ve Tasarım merkezlerinin yönetimini tamamen dijital ortamda yapılmasını sağlayan, bu sayede yürütülen projeleri ve teşvik süreçlerinin son derece hızlı kolay ve hatasız gerçekleştirilmesini sağlayan Novizone’un personel yüz tanıma sistemini de içeren Serbest Geçiş Sistemi ise serginin ilgi odaklarından biriydi.

3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’nde ayrıca yakın zamanda eğitimlerine başlayacağımız SER Akademi’nin eğitim programlar hakkında da katılımcıları bilgilendirdik. Ar-Ge ve İnovasyon Yöneticiliği, NPDP Sınavına Hazırlık, Ar-Ge Uzmanlığı, Uygulamalı Ar-Ge Projeleri Yöneticiliği, Teşvik Yönetimi ve Proje Yazarlığı gibi programları içeren ve “Ar-Ge ve İnovasyonda Tam Yetkinlik Programları” adını verdiğimiz eğitim programlarına olan ilgi de dikkate değerdi.