4. MMG Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi & Sergisi’ne Katıldık

4. MMG Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi & Sergisi’ne Katıldık

Mühendisler Mimarlar Grubu (MMG) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi & Sergisi, 23-24 Ekim tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği zirvede iki gün boyunca “Yerli Akılla Küresel Pazarlara” üst başlığı ile çeşitli paneller düzenlendi. 4. Ar-Ge İnovasyon ve Zirvesi & Sergisi’nde SER Danışmanlık olarak tüm alt markalarımızla biz de yerimizi aldık.

Novizone Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Yönetimi Yazılımı

Geçtiğimiz yıl Ar-Ge ve inovasyon ekosistemine kazandırdığımız Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Yönetimi Yazılımı Novizone’u katılımcılara anlatma imkânı bulduk. Ar-Ge ve Tasarım merkezlerinin yönetimini tamamen dijital ortamda yapılmasını sağlayan, bu sayede yürütülen projeleri ve teşvik süreçlerinin son derece hızlı kolay ve hatasız gerçekleştirilmesini sağlayan Novizone katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Novipool Online Fikir Yönetim Platformu

Kurum içinden ve dışından tüm fikirlerin kaydedilebileceği, değerlendirilebileceği, yorumlanabileceği, geliştirilebileceği ve ödüllendirilebileceği, kısacası yönetilebileceği Online Fikir Yönetim Platformu Novipool ile katılımcılar ilk defa bu sergide tanıştılar.

PDKS Uygulaması

Görüntü işleme ve yapay zekâ teknolojileri ile personelin kart okutma ihtiyacını ortadan PDKS süreçlerinin etkin bir şekilde yönetin

SER Akademi Ar-Ge ve İnovasyonda Tam Yetkinlik Programları

Sergisi’de SER Akademi eğitim programları hakkında da katılımcıları bilgilendirdik. Ar-Ge ve İnovasyon Yöneticiliği, NPDP Sınavına Hazırlık, Ar-Ge Uzmanlığı, Uygulamalı Ar-Ge Projeleri Yöneticiliği, Teşvik Yönetimi ve Proje Yazarlığı gibi programları içeren ve “Ar-Ge ve İnovasyonda Tam Yetkinlik Programları” adını verdiğimiz eğitim programlarına olan ilgi de dikkate değerdi.

Ar-Ge El Kitabı

SER Danışmanlık Genel Müdürü Dr. Ömer Özdinç’in kaleme aldığı Ar-Ge El Kitabı 12 yıllık saah tecrübesi ve akademik çalışmaların ürünü. Ar-Ge yürütücü ve yöneticileri, akademisyenler, teşvik politikası geliştiren kamu mensupları, araştırmacılar, Ar-Ge’de kariyer hedefi olanlar için bir başvuru kaynağı olan kitap da bu sergide okuyucusuyla tanıştı.

İki gün süren 4. Ar-Ge İnovasyon ve Zirvesi & Sergisi’nde tüm alt markalarımız, ürün ve hizmetlerimiz ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

FOTO GALERİ