EIC İnovasyon Zirvesi, 10-11 Eylül 2018’de Berlin’de

EIC İnovasyon Zirvesi, 10-11 Eylül 2018’de Berlin’de

EIC İnovasyon Zirvesi, 10-11 Eylül 2018’de Berlin’de. Yaklaşık 1000 inovatif firma, yatırımcı ve işletmeci katılımıyla; workshoplar, çalıştaylar, işbirliği etkinlikleri, ilham verici görüşmelere imkan sağlayacak olan etkinlik, Station Berlin toplantı merkezinde gerçekleştirilecek. Rakipler ve hedef kitle ile tanışmak, fikirlerinizi yatırımcılar ile paylaşmak ve yeni ortaklıklar için fırsat yaratmayı hedefleyen etkinlik  Avrupa Komisyonu Enterprise Europe Network yerel şubesi Berlin Partner tarafından organize ediliyor.

Etkinliğe katılım davet yoluyla mümkün olacak. KOBİ Aracı (SME Instrument), İnovasyona Hızlı Erişim (Fast Track to Innovation – FTI), FET-Open alanlarını kapsayan EIC pilot programına katılmış olan KOBİ’lerle birlikte, iş dünyasının önde gelenleri ve yatırımcılar etkinliğe davet edilecek.

Zirve, İlk KOBİ Aracı İnovasyon Zirvesi 2016’da Brüksel’de, 600’den fazla katılımcı ile gerçekleşmiş, program dahilinde seçilmiş 22 “KOBİ Aracı Şampiyonu” benzersiz ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatını yakalamıştı.

Katılmak isteyen firmalar için yeni bir fırsat! Firmasını ve projesini tanıtan bir video gönderen firmalar arasından en iyileri seçilip etkinliğe davetiye kazanma şansı yakalayacak.

Ayrıntılı Bilgi

https://eicsummit.eu/video-contest-upload/

Etkinlik Linki

https://ec.europa.eu/easme/en/news/save-date-eic-innovators-summit-2018

Son Başvuru Tarihi 19 Temmuz